100%

Ūdens/eļļas radiators

Mājaslapā / Apsilde un ventilācija / Dzesēšana / Ūdens/eļļas radiators
Izmanto ātro meklētāju, lai atrastu daļas tieši Tavam auto

Auto radiatori: kā izvēlēties piemērotāko?

 

Esi jauna automašīnas radiatora meklējumos, taču nezini, kuru no visiem modeļiem izvēlēties? Svarīgāko informāciju par auto radiatoriem atradīsi mūsu sagatavotajā ceļvedī!

 

Cik bieži auto radiatori ir jāmaina?

 

Atšķirībā no daudzām citām automašīnas detaļām, kuras nepieciešams mainīt vairāk vai mazāk regulāri, dzinēja radiators, par to attiecīgi parūpējoties, var kalpot praktiski visu automobiļa ekspluatācijas laiku. Tomēr, kā jau ikvienu auto komponenti, arī radiatoru jebkurā mirklī var piemeklēt kāds defekts. Šādā gadījumā radiatora remonts vai nomaiņa jāveic nekavējoties, jo pretējā gadījumā automobiļa dzinējam un citām detaļām var rasties neatgriezeniski bojājumi.

 

Kas liecina par auto radiatora bojājumiem?

 

Par to, ka automašīnas radiators ir bojāts, var liecināt šādas pazīmes:

 

  • ● Dzinēja pārkaršana;
  • ● Pārmērīgi liels dzesēšanas šķidruma patēriņš;
  • ● Paaugstināts spiediens dzesēšanas sistēmā.
  •  

Radiatora bojājumus rada virkne faktoru, piemēram, korozija, dažādu svešķermeņu nokļūšana radiatorā, mehāniski bojājumi, ilgstoši tukšgaitas periodi, nekvalitatīva dzesēšanas šķidruma izmantošana, un citi. Kā jau minējām, bojāti auto radiatori var izraisīt daudz nopietnākas problēmas un līdz ar to – arī pamatīgus izdevumus, tāpēc, tiklīdz esi novērojis kādu no minētajiem defektiem, nekavējies un dodies uz uzticamu autoservisu.

 

Kā atrast automašīnai piemērotāko radiatoru?

 

Ielūkojoties mūsu, Partsale.lv, internetveikala piedāvājumā, redzēsi, ka piedāvājam vairākus tūkstošus auto radiatoru modeļus. Protams, viens no variantiem ir piemērotāko automašīnas radiatoru meklēt manuāli, ņemot vērā modeļa izmērus, transportlīdzekļa specifikāciju un cita veida informāciju, taču pastāv arī daudz ērtāks un vienkāršāks veids – Partsale.lv filtrs. Tajā tev atliek vien ievadīt pašu svarīgāko informāciju par savu auto:

 

  • ● Izlaiduma gadu;
  • ● Marku;
  • ● Modeli;
  • ● Virsbūves tipu;
  • ● Dzinēja modeli.

 

Kad to būsi izdarījis, tiks atlasīti tieši tavam automobilim piemēroti auto radiatori. Veikt izvēli starp šiem radiatoriem palīdzēs nākamais meklēšanas filtrs, ar kura palīdzību visus modeļus varēsi atlasīt pēc cenas, ražotāja, pieejamības un piegādes laika. Piebildīsim, ka ērti meklēšanas filtri ir pieejami ikvienai mūsu internetveikalā esošajai preču kategorijai, līdz ar to iepirkšanos padarot ļoti vienkāršu, un pircējam nav jāuztraucas par to, vai viņam ir sanācis atrast automašīnai piemērotu detaļu.

 

Vai automašīnas radiatora nomaiņu iespējams paveikt pašam?

 

Teorētiski – jā, taču šis darbs ir visai laikietilpīgs un piņķerīgs, kā arī nepareiza radiatora uzstādīšana var radīt vēl lielākas problēmas. Šo iemeslu dēļ automašīnas radiatoru maiņu parasti uztic speciālistam autoservisā. Viņš arī spēs precīzi noteikt dzesēšanas sistēmas bojājumus; automašīnas dzesēšanas sistēma sastāv no vairākām komponentēm, un iepriekš minētie defekti ne vienmēr nozīmē, ka mainīt nepieciešams tieši radiatoru. Tāpēc, ja neesi par visiem 100% drošs, ka jāmeklē jauns auto radiators, pirms tam apmeklē servisu!

 

Ja tavam auto nepieciešams dzesēšanas radiators vai jebkādas citas detaļas, esi nonācis pareizajā vietā – Partsale.lv piedāvā plašu preču klāstu, lieliskas cenas, dažādas piegādes opcijas un ērtus meklēšanas filtrus!

 

Atradi lētāk?

Atradi lētāk?

Zvaniet, rakstiet un saņemiet atlaidi!

Vārds
E-mail
Kur atrast lētāk? (saite)
0