100%

Salona filtrs

Mājaslapā / Serviss un Filtri / Filtri / Salona filtrs
Izmanto ātro meklētāju, lai atrastu daļas tieši Tavam auto

Salona gaisa filtri: kā izvēlēties piemērotākos?

 

Salona filtri braukšanas laikā rūpējas ne tikai par tavu komfortu, bet arī veselību, palīdzot aizturēt dažādus ķīmiskus savienojumus, ziedputekšņus un gaisa piesārņojumu, kas bez filtra nonāktu automašīnas salonā. Laiks noskaidrot, kurš no visiem salona gaisa filtriem ir piemērots tavai automašīnai un cik bieži to nepieciešams nomainīt!

 

Kad salona gaisa filtrs ir jāmaina?

 

Salona filtru autobraucēji visbiežāk maina ik pēc 10 līdz 15 tūkstošiem nobrauktu kilometru vai vismaz reizi gadā, taču jāieskatās arī autovadītāja rokasgrāmatā, jo automašīnu modeļi ir dažādi. Salona gaisa filtru ieteicams nomainīt biežāk, ja ikdienā sanāk pārvietoties pa putekļainiem zemes ceļiem vai pilsētām, kur ir augsts gaisa piesārņojums.

 

Kādas pazīmes var liecināt par to, ka salona gaisa filtru nepieciešams mainīt tūlīt?

 

Pēc jauna salona gaisa filtra jālūkojas, ja:

 

  • ● Automašīnas salonā ir vairāk putekļu nekā ierasts;
  • ● Auto jūtama nepatīkams aromāts;
  • ● Logi ātri aizsvīst;
  • ● Kondicionieris un sildītājs vairs nedarbojas tik efektīvi kā agrāk.

 

Saskaroties ar kādu no šīm problēmām, pie vainas gan var būt arī kāds cits defekts, tāpēc, ja neesi pārliecināts, ka cēlonis ir salona filtrs, labākais risinājums būtu došanās uz autoservisu, kur attiecīgo problēmu diagnosticēs un novērsīs eksperts.

 

Kādas problēmas var radīt aizsērējis vai savu laiku nokalpojis salona filtrs?

 

Netīrs filtrs vairs nespēj efektīvi aizturēt netīrumus, kā rezultātā tie var nonākt automašīnas salonā. Tā gan nav vienīgā problēma, ko izraisa nolietots vai bojāts salona gaisa filtrs. Efektivitāti var zaudēt arī gaisa kondicionēšanas un apsildes sistēma, jo palielinās gaisa plūsmas pretestība. Uz filtra var sākt vairoties dažādas baktērijas un sēnītes, bet, pieaugot gaisa mitrumam, var aizsvīst stikli.

 

Kā zināt, kuri salona filtri ir piemēroti manam automobilim?

 

Atbilde uz šo jautājumu ir atkarīga no tā, ar kādu automobili tu pārvietojies. Ērtākais veids, kā noskaidrot, kurš no visiem salona gaisa filtriem der tieši tavam auto, ir mūsu, Partsale.lv, meklēšanas filtrs. Tev tikai atliek tajā ievadīt automašīnas marku, modeli, izlaiduma gadu, virsbūves tipu un motora veidu.

 

Kad tas izdarīts, algoritms automātiski atlasīs visus atbilstošos salona filtru modeļus, un tu tos varēsi kārtot pēc cenas, pieejamības, piegādes laika un ražotāja. Turklāt, ja attiecīgo salona gaisa filtru kādā citā tirdzniecības vietā esi ieraudzījis par zemāku cenu, vari spiest uz pogas Atradi lētāk? Šādā gadījumā mēs izskatīsim tavu ziņu un sazināsimies ar tevi, lai izteiktu savu piedāvājumu.

 

Vai arī tavam auto nepieciešams jauns salona gaisa filtrs? Izmanto priekšrocības, ko sniedz Partsale.lv internetveikals – šeit tevi gaida ne tikai plašs piedāvājums un maciņam draudzīgas cenas, bet arī daudzveidīgas piegādes opcijas un ērts meklēšanas filtrs, ar kura palīdzību atradīsi gan savam auto piemērotāko salona gaisa filtru, gan citas automašīnas detaļas!

 

 

Atradi lētāk?

Atradi lētāk?

Zvaniet, rakstiet un saņemiet atlaidi!

Vārds
E-mail
Kur atrast lētāk? (saite)
0