100%

Auto starteris

Mājaslapā / Elektroiekārta un apgaismojums / Elektroiekārta / Auto starteris
Izmanto ātro meklētāju, lai atrastu daļas tieši Tavam auto

Automašīnas starteris: kā izvēlēties piemērotāko?

 

Esi jauna startera meklējumos? Tādā gadījumā atrodies pareizajā vietā – pie mums vari iegādāties starterus un daudz citas auto detaļas praktiski ikvienai automašīnai. Lasi no noskaidro, kā atrast pareizo starteri!

 

Kādu funkciju pilda auto starteris?

 

Dzinēja iedarbināšanai nepieciešams, lai tas tiktu iegriezts ar konkrētu ātrumu, tādējādi nodrošinot optimālu kompresiju, dzinējā iesūcot gaisu un degvielu. Spararatu iegriež zobrats, kas atrodas uz startera vārpstas. Rezultātā degvielas un gaisa maisījums nokļūst dzinēja cilindros, dzirkstele attiecīgo maisījumu aizdedzina, un dzinējs sāk darboties.

 

Vienkāršiem vārdiem runājot, šo procesu sauc par automašīnas startēšanu, un, kā jau iespējams noprast pēc nosaukuma, attiecīgo funkciju pilda starteris. Starteris tiek palaists, izmantojot automašīnas akumulatora jaudu, tāpēc svarīgi, lai arī akumulators vienmēr būtu darba kārtībā.

 

Kas var liecināt par to, ka starteri nepieciešams nomainīt?

 

To, ka starteris savu laiku ir nokalpojis, parasti iespējams saprast visai ātri. Pirmkārt, ja, automašīnu cenšoties iedarbināt, dzirdama tikšķoša skaņa, tas praktiski vienmēr nozīmē startera bojājumu. Otrkārt, ar bojātu starteri gluži vienkārši nebūs iespējams automašīnu startēt vai arī tās startēšana būs apgrūtinoša. Taču arī tad, ja sāc saklausīt tikšķošas skaņas vai auto palaišana reizēm kļūst apgrūtināta (bet ne neiespējama), noteikti dodies uz servisu, lai saprastu, vai nav nepieciešama startera nomaiņa. Tādējādi tu izvairīsies no situācijas, kad automašīnu startēt vairs nebūs iespējams vispār.

 

Kā izvēlēties auto starteri?

 

Automobiļu starteri atšķiras pēc daudziem parametriem – sprieguma, zobu skaita, jaudas, savienojuma veida, griešanās virziena, vītņotu un stiprināšanas urbumu skaita, un citiem. Katrai automašīnai der tikai tai piemērots starteris. Veidi, kā atrast pareizo automašīnas starteri, ir dažādi, piemēram, vari doties uz autoservisu vai meklēt informāciju internetā.

 

Ja to darīt nevēlies, mēs, Partsale.lv, piedāvājam vienkāršāku variantu – pārskatāmu meklēšanas filtru, kas pieejams tepat, starteru sadaļā mūsu internetveikalā. Lai to izmantotu un uzreiz redzētu visus tavam auto paredzētos starterus, tev vajadzēs ievadīt vien sava transportlīdzekļa:

 

  • ● marku;
  • ● modeli;
  • ● Garumu;
  • ● izlaiduma gadu;
  • ● dzinēja modeli.

 

Pēc tam visas atbilstošās preces iespējams sakārtot pēc cenas, piegādes laika un pieejamības, kā arī ražotāja.

 

Vai auto starteris un akumulatora starteris ir viena un tā pati ierīce?

 

Nē, akumulatora startera uzdevums ir pavisam cits – tas tiek izmantots, lai uzlādētu izlādējušos automašīnas akumulatoru, un auto varētu startēt. Visas šīs auto detaļas gan ir viena ar otru saistītas, jo auto starterim ir nepieciešama enerģija no akumulatora, lai uzsāktu dzinēja darbību. Tāpēc, ja vēlies izvairīties no situācijām, kad, tautas valodā runājot, starteris negriež, parūpējies gan par auto starteri, gan akumulatoru, kā arī pa rokai turi akumulatora starteri, ja nu akumulators kādā brīdī tomēr ir izlādējies.

 

Ja tavam auto vajadzīgs starteris, akumulators vai jebkāda cita komponente, Partsale.lv tev noteikti spēs palīdzēt. Izvēloties mūs, tu izvēlies zemas cenas, ātru piegādi un, ja nepieciešams – arī izsmeļošas konsultācijas par tev interesējošām automašīnu detaļām!

 

Atradi lētāk?

Atradi lētāk?

Zvaniet, rakstiet un saņemiet atlaidi!

Vārds
E-mail
Kur atrast lētāk? (saite)
0