100%

Apmaksa un Piegāde

APMAKSA:

Mēs piedāvājam trīs apmaksas veidus:

1. Skaidrā naudā preces saņemšanas brīdī mūsu ofisā pēc adreses Maskavas iela 240, Rīga, LV-1063 (Apmaksat preci birojā var tikai ar skaidru naudu)

2. Ar bankas pārskaitījumu (pēc rēķina, kuru Jūs saņemsiet uz e-pastu no mūsu  menedžera)

 


PIEGĀDE:

Atkarībā no daudzuma, svara un izmēra, piegādes cena var  mainīties, tādēļ cena par piegādi aprēķinās individuāli. Piegādes laiks norādīts darba dienās līdz mūsu ofisa pēc adreses Maskavas iela 240, Rīga, LV-1063. Izmantojot Omnivas piegādes pakalpojumus vai kurjera piegādes pakalpojumus līdz durvim aizņem vēl vienu papildus darba dienu.

Mēs piedāvājam trīs piegādes veidus:

1.    Preču saņemšana mūsu ofisa pēc adrese Maskavas iela 240, Rīga, LV-1063. Sūtījumu nepieciešams izņemt 7 dienu laikā no tā brīža, kad mūsu menedžeris Jūs ir informējis (pa tālruni vai e-pastu), ka Jūsu pasūtījums ir gatavs saņemšanai.

Partsale.lv darba laiks:

·      Darba dienās no 10:00 līdz 17:00 (vai pēc iepriekšējās vienošanās)

·      Brīvdienās un svētku dienās – brīvs

Cena: BEZ MAKSAS


2.    Preču saņemšana pakomata Omniva (kad sūtījums tiek nogādāts uz pasta nodaļu, Jūs saņemsiet īsziņu ar kodu un vietas adresi, kurā varēsiet saņemt pirkumu. Sūtījumu nepieciešams izņemt 7 dienu laikā no īsziņas saņemšanas brīža. Pieļaujamais sūtījuma izmērs 41cm x 38cm x 64cm un svars ir 30 kg.).

Cena:  3,00 EUR


3.    Piegāde ar kurjeru pie Jūsu durvīm sadarbībā ar OMNIVA. 

Aptuvenais piegādes laiks līdz Partsale.lv ofisam ir norādīts pie katra produkta atsevišķi. Ja izvēlēsieties savu pasūtījumu saņemt ar kurjeru, piegādes laiks var tikt pagarināts līdz vienai darbadienai.

Cena:  15,00 EUR

Riepu komplekta (4gab.) piegāde visā Latvijas teritorijā - 15,00 EUR

Vairāk informācijas:

info (at) partsale.lv
Tālr.:+371 26060661

 

Atradi lētāk?

Atradi lētāk?

Zvaniet, rakstiet un saņemiet atlaidi!

Vārds
E-mail
Kur atrast lētāk? (saite)
0