100%

Gaisa masas mērītājs

Mājaslapā / Dzinējs un izplūde / Rezerves daļas / Gaisa masas mērītājs
Izmanto ātro meklētāju, lai atrastu daļas tieši Tavam auto

Gaisa masas mērītājs: kā izvēlēties piemērotāko?

 

Gribi ne tikai iegādāties gaisa masas mērītāju, bet arī saprast, kurš no visiem ir labākā izvēle tavam auto un cik bieži attiecīgo detaļu nepieciešams nomainīt? Atbildes uz šiem un citiem jautājumiem par gaisa masas mērītājiem tevi jau gaida Partsale.lv internetveikalā!

 

Kādu funkciju pilda gaisa masas mērītājs?

 

Gaisa masa mērītāja uzdevums ir noteikt, cik daudz gaisa nonāk automašīnas izplūdes kolektorā. Ņemot vērā attiecīgos rādījumus, dzinēja vadības bloks uztur atbilstošu degvielas un gaisa attiecību. Gaisa masas mērītāju funkcijas benzīna un dīzeļdzinējos atšķiras. Benzīna dzinējos tie regulē aizdedzes un iesmidzināšanas laiku, pievadītās degvielas daudzumu, kā arī atbild par iztvaikošanas emisiju kontroli. Dīzeļa dzinējos gaisa masas mērītājs savukārt rūpējas par izplūdes gāzu recirkulāciju un iesmidzināšanas laiku.

 

Vai gaisa masas mērītāju ir nepieciešams regulāri nomainīt?

 

Nē, atšķirībā no filtriem, akumulatora, riepām, bremžu klučiem un diskiem, zobsiksnas, logu tīrīšanas slotiņām un citām automašīnas detaļām, kas regulāri jāmaina, gaisa masas mērītājs var kalpot visu automobiļa darba mūžu. Taču svarīgs priekšnoteikums, lai šī detaļa nepiedzīvotu kādu defektu, ir regulāra gaisa filtra nomaiņa. Reizēm nepieciešams veikt gaisa masas mērītāja sensora tīrīšanu, taču, lai gan varētu šķist, ka šis uzdevums ir ļoti vienkāršs, tā nebūt nav, un sensora tīrīšana, ja tāda ir nepieciešama, jāuztic speciālistam.

 

Kas var liecināt par gaisa masas mērītāja problēmām?

 

Bojāts gaisa masas mērītājs nespēj precīzi noteikt, cik daudz gaisa nonāk izplūdes kolektorā, un līdz ar to dzinējā var nonākt pārāk daudz vai pārāk maz degvielas. Rezultātā ir jūtamas vairākas problēmas, kas piemeklē gan braukšanas laikā (jaudas trūkums, pēkšņa dzinēja apstāšanās, vājš paātrinājums), gan automašīnu cenšoties iedarbināt.

 

Automašīnām ar automātisko ātrumkārbu bojāts gaisa masas mērītājs var izraisīt neprecīzu pārslēgšanos starp pārnesumiem. Par bojātu gaisa masas mērītāju var signalizēt paziņojumi automašīnas vadības panelī – Check Engine vai Service Engine Soon. Šādā gadījumā nekavējies un dodies uz autoservisu, lai noskaidrotu, kas ir problēmas cēlonis un nepieciešamības gadījumā veiktu gaisa masas mērītāja nomaiņu.

 

Kā atrast savam automobilim atbilstošu gaisa masas mērītāju?

 

Šajā procesā mēs, Partsale.lv internetveikals, tev varam palīdzēt, jo esam izveidojuši īpašu meklēšanas filtru ikvienai automašīnas detaļai, tostarp arī gaisa masas mērītājiem. Viss, kas tev jāizdara – jānorāda savas automašīnas marka, modelis, izlaiduma gads, virsbūves tips un dzinēja veids. Kad to būsi izdarījis, tavā priekšā nonāks konkrētajai automašīnai piemēroti gaisa masas mērītāji, kurus varēsi atlasīt pēc cenas, pieejamības un piegādes laika. Pateicoties šim meklēšanas filtram, tu ietaupīsi gan savu laiku, gan naudu!

 

Ja tavam auto nepieciešams jauns gaisa masas mērītājs vai kāda cita detaļa, esi nonācis pareizajā vietā, jo Partsale.lv internetveikalā tevi gaida ne tikai ļoti plašs auto detaļu piedāvājums, ērtas piegādes opcijas un patīkami zemas cenas, bet arī zinoši pārdevēji, kuri vienmēr spēs sniegt noderīgus padomus, ja tādi vajadzīgi. Tāpēc, ja tev radies kāds jautājums, sazinies ar mums, rakstot uz e-pastu info@partsale.lv vai zvanot uz tālruņa numuru +371 26060661!

 

Atradi lētāk?

Atradi lētāk?

Zvaniet, rakstiet un saņemiet atlaidi!

Vārds
E-mail
Kur atrast lētāk? (saite)
0