100%

Stabilizatora atsaite

Mājaslapā / Šasija un stūres mehānisms / Šasija / Stabilizatora atsaite
Izmanto ātro meklētāju, lai atrastu daļas tieši Tavam auto

Stabilizatora atsaite: kā izvēlēties piemērotāko?

 

Ikviens no mums, braucot ar savu automašīnu, vēlas, lai pārvietošanās būtu patīkama un droša. Par to rūpējas daudzas auto detaļas, tostarp – arī stabilizatora atsaite. Laiks noskaidrot, cik bieži tā jāmaina, un kāpēc Partsale.lv ir pareizā vieta, kur lūkoties pēc jaunas stabilizatora atsaites!

 

Kas ir stabilizatora atsaite, un kāpēc tā nepieciešama?

 

Stabilizatora atsaite ir daļa no automašīnas šasijas. Tās uzdevums ir ļoti atbildīgs, proti, šī komponente rūpējas par to, lai uz nelīdzeniem ceļiem, kā arī veicot straujus pagriezienus, automašīna saglabātu stabilitāti, pārlieku nesasveroties uz ārmalu. Tas tiek panākts, savienojot vienas ass riteņus (labo un kreiso). Parasti stabilizatora atsaites ir uzstādītas gan automašīnas priekšējai, gan aizmugurējai asij.

 

Cik bieži stabilizatora atsaiti ir nepieciešams nomainīt?

 

Nav noteikts konkrētu gadu vai nobraukto kilometru skaits, pēc kuriem stabilizatora atsaites vajadzētu mainīt. Tomēr, ja braukšanas laikā, veicot pagriezienus, jūti, ka automašīna pārlieku daudz sasveras uz ārmalu, ir visai liela iespēja, ka stabilizatora atsaiti vai kādu ar to saistītu komponenti ir piemeklējis defekts. Visai bieži šādos gadījumos bojāta ir nevis pati stabilizatora atsaite, bet gan tās bukses, kas ir izgatavotas no plastmasas vai gumijas un līdz ar to ātrāk nodilst.

 

Par stabilizatora atsaišu bukšu nolietošanos parasti signalizē čīkstoša vai klauvējoša skaņa, veicot pagriezienus. Pašai stabilizatora atsaitei darba mūžs parasti ir tikpat ilgs kā pašai automašīnai, jo attiecīgā detaļa ir izgatavota no metāla un nemēdz salūzt. Izņēmums, protams, ir dažādi mehāniski bojājumi, kas var atgadīties gan avārijās, gan uzbraucot uz kāda šķēršļa, piemēram, liela akmens.

 

Kur un kā meklēt manam auto piemērotu stabilizatora atsaiti?

 

Atbilde uz šo jautājumu slēpjas tepat, šajā lapā – tev atliek vien doties uz tās augšu, kur redzēsi meklēšanas filtru. Tajā tev jānorāda sava automobiļa marka, modelis, dzinēja modelis un izlaiduma gads; tādējādi meklēšanas algoritmi varēs atlasīt tieši tavam auto piemērotākās detaļas (šajā gadījumā – stabilizatora atsaites). Piebildīsim, ka manuāla stabilizatora atsaišu meklēšana var aizņemt visai daudz laika, turklāt izvēlē tu nedrīksti kļūdīties, jo katram auto modelim šī komponente atšķiras ne tikai pēc izmēriem, bet arī citiem parametriem.

 

Vai stabilizatora atsaiti varu nomainīt arī pats?

 

Nē, šo uzdevumu labāk uzticēt ekspertiem no autoservisa. Pirmkārt, tev var nebūt vajadzīgie instrumenti. Otrkārt, pastāv visai liela iespēja, ka stabilizatora atsaites, ja vien pats neesi autoservisa darbinieks, ikdienā nemaini, kā rezultātā šāds pienākums tev prasītu ievērojami vairāk laika. Treškārt, stabilizatora atsaiti uzstādot nepareizi, tu riskē ne tikai ar braukšanas komfortu, bet arī savu, pasažieru un pārējo ceļu satiksmes dalībnieku drošību.

 

Labas cenas, zinoši speciālisti, ātra piegāde, gan TOP ražotāju, gan analogās rezerves daļas, meklēšanas filtri, ar kuru palīdzību atbilstošās stabilizatora atsaites un citas detaļas iespējams atrast dažu sekunžu laikā – tik daudz un dažādas priekšrocības tevi sagaida pie mums, Partsale.lv. Veic pirkumu un pārliecinies par tām pats jau tūlīt!

 

Atradi lētāk?

Atradi lētāk?

Zvaniet, rakstiet un saņemiet atlaidi!

Vārds
E-mail
Kur atrast lētāk? (saite)
0