100%

Sviru atjaunošana

  Lodbalsta atjaunošana vidēji izmaksā divas reizes lētāk nekā jauna lodveida balsta iegāde (ja lodveida balsts ir komplektā ar sviru, tad cena ir 4 un vairāk reizes zemāka). Lodveida balsta atjaunošana aizņem apmēram 60 minūtes. Šāda tehnoloģija ļauj ievērojami ieekonomēt jaunu detaļu iegādei paredzētos līdzekļus. Taču atjaunoto lodveida savienojumu kvalitāte nav zemāka par veikalā nopirktajiem, bet vairumā gadījumu, pat labāka! (Atjaunotajiem lodveida savienojumiem tiek dota  6 mēnešu garantija).).

    Lodbalstā tiek ielikts speciāls polimērs, kura sastāvs izstrādāts tā, lai tas izturētu augstu spiedienu (saspiešanas spēks līdz 18 000 pēdām uz 1 collu² /1300 kg/cm²), apmēram 130 MPa un vērpe 12 000 pēdas uz 1 collu²). Šis materiāls paredzēts dinamiskās iedarbības un berzes absorbēšanai, eļļošana to neiespaido.

    Vienam un tam pašam mezglam var veikt remontu vairākkārt. Pēc atjaunošanas mezgla kvalitāte ir salīdzināma ar oriģinālu rezerves daļu.

Lodbalsta ar defektiem  (korozija, skrāpējumi, noberzumi un tml.) uz rūdītas, slīpētas lodveida pirksta virsmas, nav atjaunojami!

Atjaunotam lodbalstām tiek dota 6 mēnešu garantija. (Atjaunotām detaļām tiek izsniegts garantijas talons!)

Detaļu atjaunošanai var   noņemt uz vietas mūsu servisā vai arī atvest jau noņemtu atjaunošanai.

Pierakstīties un uzzināt cenās par detaļu atjaunošanai vērsties pa   mob. tel. 29 76 01 93.

 

 

 

Sviru noņemšanas un uzlikšanas cenas +- no 10Eur līdz 20Eur

Atradi lētāk?

Atradi lētāk?

Zvaniet, rakstiet un saņemiet atlaidi!

Vārds
E-mail
Kur atrast lētāk? (saite)
0