100%

Bukse, Stabilizators

Mājaslapā / Šasija un stūres mehānisms / Šasija / Bukse, Stabilizators
Izmanto ātro meklētāju, lai atrastu daļas tieši Tavam auto

Bukses jeb stabilizators: kā izvēlēties piemērotāko?

 

Bukses, sauktas arī par stabilizatoriem, ir ikdienā praktiski neredzamas un nelielas automašīnas detaļas, taču tās pilda ļoti svarīgas funkcijas. Uzzini par buksēm visu nepieciešamo informāciju un iegādājies tās šeit, Partsale.lv internetveikalā!  

 

Kāpēc automašīnām ir nepieciešamas bukses?

 

Bukses parasti tiek izgatavotas no gumijas vai poliuretāna, un tās palīdz samazināt triecienus un vibrācijas starp divām automašīnas daļām, piemēram, amortizatoriem un šasiju. Stabilizators, pateicoties savai elastībai, vērpjas, un tādējādi tiek nodrošināta detaļu, starp kurām bukses atrodas, vienmērīga kustība, maksimāli izvairoties no vibrācijām un trokšņiem.

 

Cik bieži stabilizators ir jāmaina?

 

Atbilde uz šo jautājumu ļoti lielā mērā ir atkarīga no tā, pa kādu ceļu tu ikdienā pārvietojies un kāds ir tavs braukšanas stils. Teorētiski ar vienu bukšu komplektu iespējams nobraukt pat visu automašīnas mūžu, tomēr jārēķinās, ka ikviens stabilizators laika gaitā nolietojas, un tas savukārt ietekmē gan braukšanas ērtumu, gan drošību. Bukses daudz ātrāk nodilst, ja ceļi, pa kuriem ikdienā pārvietojies, ir bedraini, tāpat tās negatīvi ietekmē eļļas un citu šķidrumu noplūdes, kā arī karstums, ziemās uz ceļa kaisītais sāls, kā arī pastiprināta slodze, vedot smagākas kravas.

 

Kādas pazīmes liecina par nepieciešamību veikt bukšu nomaiņu?

 

Ļoti bieži bukšu defekti ir dzirdami, radot visai nepatīkamas, čīkstošas skaņas. Kad bukses ir pārlieku nodilušas, atsevišķas automašīnas detaļas var nosēsties, un to iespējams izjust arī braukšanas laikā, automobilim velkot uz vienu sānu, nespējot efektīvi izņemt līkumus vai citādi dīvaini uzvedoties.

 

Bojātu bukšu gadījumā braukšanas laikā var parādīties arī pārlieku lielas vibrācijas vai graboša skaņa, jo detaļas sitīsies viena pret otru. Tāpat par bojātām buksēm jeb stabilizatoriem var signalizēt mašīnas sasvēršanās uz priekšu, aizmuguri vai labo/kreiso pusi. Arī nevienmērīgs riepu nodilums ir viens no bojātu bukšu simptomiem.

 

Kā zināt, kuras no visām buksēm der tieši manam auto?

 

Ja esi ieskatījies mūsu piedāvājumā, noteikti pamanīji, ka pārdodam vairākus tūkstošus bukšu modeļu. Labā ziņa – tev nav jātērē savs laiks, iepazīstoties ar katra stabilizatora specifikāciju atsevišķi, lai pārliecinātos, ka konkrētais modelis der tavam auto. Tā vietā iesakām izmantot meklēšanas filtru šīs lapas augšpusē. Tajā tev jāievada tikai četri savas automašīnas parametri (marka, izlaiduma gads, modelis, motora tilpums), un uzreiz pēc tam tu redzēsi tikai tos stabilizatoru modeļus, kas piemēroti attiecīgajam auto.

 

Savukārt lapas kreisajā malā ir pieejams vēl viens filtrs, kurā preces vari kārtot pēc ražotāja, pieejamības, piegādes laika un, protams, cenas. Šādi filtri tevi sagaida praktiski ikvienā preču sadaļā mūsu internetveikalā.

 

Gan bukšu jeb stabilizatoru, gan daudzu citu auto detaļu iegāde Partsale.lv ir ļoti vienkārša, izdevīga un ērta, turklāt piedāvājam arī operatīvu piegādi kaut līdz tavas mājas durvīm. Izmanto šīs iespējas arī tu, bet, ja radies kāds jautājums, sazinies ar mums, rakstot uz e-pasta adresi info@partsale.lv vai zvanot uz telefona numuru +371 26060661!

 

Atradi lētāk?

Atradi lētāk?

Zvaniet, rakstiet un saņemiet atlaidi!

Vārds
E-mail
Kur atrast lētāk? (saite)
0