100%

Auto degvielas filtrs

Mājaslapā / Serviss un Filtri / Filtri / Auto degvielas filtrs
Izmanto ātro meklētāju, lai atrastu daļas tieši Tavam auto

Degvielas filtri: kā izvēlēties piemērotākos?

 

Degvielas filtra iegāde ir ļoti vienkārša, taču tajā pašā laikā arī atbildīga, jo no šīs nelielās detaļas atkarīgs, cik efektīvi darbosies automašīnas dzinējs un vai tas netiks bojāts. Vari būt drošs – ja esi nonācis Partsale.lv internetveikalā, tu noteikti tiksi pie pareizā degvielas filtra!

 

Kāpēc degvielas filtrs ir nepieciešams?

 

Degvielas filtra funkcija ir attīrīt degvielu no dažāda veida piesārņojuma, pirms tā nonāk dzinējā. Ja degvielas filtrs nepilda savu funkciju pienācīgi, pastāv risks sabojāt dzinēju, kā arī var rasties problēmas ar automašīnas aizdedzes sistēmu, degvielas sūkni, vārstiem vai sprauslām. Vēl degvielas filtri palīdz uzlabot dzinēja darbību, jo tīra degviela sadeg efektīvāk.

 

Kas var liecināt par degvielas filtra bojājumiem vai aizsērēšanu?

 

Ļoti iespējams, ka degvielas filtrs ir aizsērējis vai bojāts, ja ikdienā saskaries ar šādām problēmām:

 

  • ● Dzinēju ir grūti iedarbināt;
  • ● Paātrinājums nav vienmērīgs un ir lēnāks nekā ierasts;
  • ● Dzinējs braukšanas laikā noslāpst;
  • ● Automašīnai stāvot uz vietas, dzinējas nedarbojas vienmērīgi.

 

Protams, pie nosauktajām likstām vainīgi var būt arī citi cēloņi, taču, ja ar tām esi saskāries, noteikti ir vērts apmeklēt auto servisu, lai saprastu, vai nav nepieciešams veikt degvielas filtra nomaiņu.

 

Cik bieži degvielas filtru nepieciešams nomainīt?

 

Šādu informāciju vislabāk meklēt automašīnas lietotāja rokasgrāmatā un attiecīgi vadīties no tajā iekļautās informācijas, taču vidēji degvielas filtru iesaka mainīt ik pēc 10-20 tūkstošiem kilometru. Bieži vien autovadītāji degvielas filtru maina reizē ar eļļu un eļļas filtru. Protams, ja saskaries ar kādu no iepriekš uzskaitītajiem defektiem, filtra maiņa jāveic ātrāk.

 

Vai degvielas filtru var tīrīt un lietot atkārtoti?

 

Degvielas filtra tīrīšana ir visai piņķerīgs pasākums, turklāt tīrāmā līdzekļa daļiņas, ļoti iespējams, paliks uz filtra, un tās nonāks degvielā, no kā savukārt cietīs dzinējs. Ņemot vērā, ka degvielas filtra cena ir visai zema un no tā kvalitātes atkarīga dzinēja darbība, labāk iegādāties jaunu filtru.

 

Kad tas izdarīts, algoritms automātiski atlasīs visus atbilstošos salona filtru modeļus, un tu tos varēsi kārtot pēc cenas, pieejamības, piegādes laika un ražotāja. Turklāt, ja attiecīgo salona gaisa filtru kādā citā tirdzniecības vietā esi ieraudzījis par zemāku cenu, vari spiest uz pogas Atradi lētāk? Šādā gadījumā mēs izskatīsim tavu ziņu un sazināsimies ar tevi, lai izteiktu savu piedāvājumu.

 

Kā zināt, kurš no visiem degvielas filtriem ir piemērots manam auto?

 

Ielūkojoties degvielas filtru piedāvājumā, iespējams apjukt, jo pieejami tūkstošiem dažādu modeļu. Taču, ja šo un citas automašīnas detaļas meklēsi Partsale.lv internetveikalā, viss ir pavisam vienkārši, tev tikai atliek izmantot meklēšanas filtru. Viss, kas jādara – filtrā jāievada automašīnas marka, modelis, izlaiduma gads, virsbūves tips un dzinēja modelis, un algoritms automātiski atlasīs tikai tavam automobilim piemērotos degvielas filtrus.

 

 

Atradi lētāk?

Atradi lētāk?

Zvaniet, rakstiet un saņemiet atlaidi!

Vārds
E-mail
Kur atrast lētāk? (saite)
0