ESEN SKV 34SKV143 Bremžu suports
  • Rezerves daļas numurs: 34SKV143
  • Ražotājs: ESEN SKV
  • Pieejamība: Noliktavā
  • Piegādes termiņš: 1 darba diena
  • Piegāde:
    DPD deliveryUnisend piegādeOmniva piegādeVenipak piegāde
Līdz bezmaksas piegādei - 0,00
Līdz bezmaksas piegādei -
35,92iesk. 21% PVN
Tiešsaistes maksājumi:
Bremžu suports ESEN SKV 34SKV143
Tehniskie parametri
Uzstādīšanas puse: Aizm. tilts kreisajā pusē
Bremžu suporta veids: Bremžu suports (1 virzulis)
Bremžu sistēma: TRW
Garantija: 3 gadu garantija
Jauna detaļa
Attālums starp stiprināšanas urbumiem: 118 mm
Vecās detaļas atgriešana nav obligāta
pāra artikulu numuri: 34SKV144
Masa: 1,53 kg
Bremžu diska biezums: 8 mm
Bremžu suporta virzuļa diametrs: 34 mm